Fusak, a nejen ten zimní, se stává stále častěji nezbytnou součástí výbavičky pro miminko. A to díky tomu, že v nabídce nalezneme kvalitní fusaky, které jsou navíc vysoce variabilní a lze je používat i v obdobích přechodových. Vzhledem k tomu, že je budeme využívat po většinu roku, je třeba brát, při jejich výběru v potaz několik důležitých faktů.

Jak vybrat ten správný model?

Nejprve je potřeba si uvědomit, zda je fusak určený do kočárku hlubokého nebo sportovního. Pro hluboké kočárky jsou určené fusaky menší, některé se dají používat dokonce i v autosedačce, pro sportovní kočárky jsou vhodné fusaky klasické, větších rozměrů. V této kategorii je výběr poměrně široký. Záleží pouze na preferenci a vkusu rodičů. Některé fusaky jsou dokonce multifunkční a díky drobným úpravám je lze používat jak do kočárku hlubokého, tak i sportovního. Vybírat si můžete z celé řady různých materiálů, barev i barevných variant. Velmi užitečnou vychytávkou jsou fusaky opatřené membránou, která má za úkol odrážet tělesné teplo, jež dítě vytváří, zpět do fusaku. Teplo zůstává uvnitř a nedochází k jeho úniku. Další výhodou fusaků s membránou je odolnost proti vodě a větru.

Pokud dáváte přednost materiálům přírodním, můžete si pořídit fusak plněný peřím nebo takový, který je vystlaný pravou ovčí kožešinou.

Široký výběr různých modelů nabízí e-shop dekorstudio.sk. Naleznete zde dětské fusaky, které jsou vhodné pro každý typ kočárku, ale i na sáňky nebo do vajíčka. Fusaky jsou vyráběny ve veselých dětských, ale i neutrálních barvách, s dětskými motivy a jsou za velmi přijatelné ceny.

Tip pro vás

V nabídce e-shopu naleznete fusaky, jejichž vnitřní část je vyrobena ze sametově jemného textilu a na povrchu je látka, která je z materiálu nepromokavého a která nabízí velmi snadnou údržbu. Velmi vítanými pomocníky jsou také inovativní systém, jež umožňuje zkrácení i prodloužení fusaku a montážní otvory pro bodové pásy, které jsou kompatibilní s většinou kočárků i dětských sedaček.