Hledáte zajímavý, originální a hlavně stylový dárek pro své blízké? Pak to jsou právě stylová vtipná trička z e-shopu bastard.cz. Vybírat si můžete z celé řady vtipných a designových potisků. Veškeré modely, které naleznete v e-shopu, jsou skladem a budou vám doručeny ve velmi krátkém čase.

Trička pro opravdové chlapy

Kolekce vtipných pánských triček nabízí motivy neokoukané. Díky vtipným obrázkům a hláškám, které se na jednotlivých modelech nacházejí, každý jeho majitel rozesměje celé své okolí. Pro výrobu triček byla použita 100% bavlna, což je materiál velmi příjemný a vzdušný. Pohodlné nošení zaručuje i volnější střih. Vybírat můžete z celé palety barev a odstínů. Pokud hledáte tričku i pro opravdu velkého chlapa, tak zde jej naleznete.

Trička pro skutečné dámy

Bastard.cz nabízí originální a vtipná trička i pro skutečné dámy. Vybrat si zde můžete modely s klasickým či zkráceným (raglánovým) rukávem. Novinkou je pak lodičkový výstřih, který si získává stále více příznivkyň. Vybírat si můžete modely podle velikosti od S po XXL nebo podle barev.

Trička i pro naše nejmenší

Kdo nejvíce stojí o vtipní trička? No přece naše děti. I na ně e-shop myslel. Vybrat si můžete celkem ze šesti různých velikostí pro děti ve věku do dvou do dvanácti let. I tyto trička jsou vyrobena ze 100% bavlny, což je materiál vhodný i pro citlivou dětskou pokožku. Volit můžete nejen ze široké barevné škály, ale i z celé řady oblíbených motivů.

A co třeba ponožky na nožky?

Že ponožky jsou nudný a obyčejný dárek již dávno neplatí, neboť vtipné ponožky jsou skvělý dárek. Ponožky od Bastard.cz jsou nejen designové, ale naleznete zde i potisk s motivy z domácnosti. Pro jejich výrobu byla použita 100% bavlna, materiál velmi příjemný a snadno přizpůsobivý různým velikostem. Tak neváhej a obdaruj své blízké ponožkami, které ladí s jejich stylem.