Hledáte ohromující, inovativní a fascinující zábavu? Pak vězte, že takovou nabízí dronová světelná show společnosti MAGIC DRONES s.r.o. Tuto dechberoucí světelnou show si můžete objednat pro velké i malé eventy a to nejen u nás, ale i na Slovensko. Nedávno se z ní těšili třeba v Nymburce, kde byla realizována na nový rok.

Co všechno přináší dronová show?

Show realizují osvětlené a dokonale synchronizované drony. Najednou jich na obloze může zářit až 400. Skupiny dronů tak na obloze vytvářejí synchronizované choreografie a seskupují se do celé řady originálních leteckých formací. Ty se objevují ve výšce až 120 metrů a jsou viditelné ze vzdáleností větší, než jeden kilometr. Celá show je předem naprogramovaná a drony v ní mohou vytvářet téměř jakékoliv tvary, postavy, nápisy, obrazce, číslovky, či animace. Celá drone show je přesně sestavená a je dokonale sladěná s hudebním doprovodem, který dotváří úžasnou atmosféru. Kromě hudby lze drone show sladit s dalšími světelnými efekty, laserovými systémy nebo tichou pyrotechnikou. Celá show je dokonale variabilní.

Některé z realizací si můžete prohlédnout na webu magicdrones.cz.

Pro koho je dron show určená?

Objednat si ji může kdokoli. Může to být město či obec, firma, organizace, reklamní či umělecká agentura. Je ideální zábavnou vložkou pro hudební, sportovní či jiné společenské události.

Dronová show podpoří firemní identitu. Originálním a netradičním způsobem pomůže představit nový výrobek nebo novou službu. Dokonale zviditelní firemní identitu. Drony poskytují i netušené možnosti pro reklamu. Nabízejí specifický nástroj určený pro prezentaci. Můžete tak neotřelým a velmi originálním způsobem informovat o zajímavých akcích, nabídkách nebo pořádaných událostech.

Města či obce si mohou dronovou show objednat na různé slavnosti, na Silvestra či Vánoce. Dronová show dokonale doplní i hudební festivaly nebo koncerty. Vede skrze všechny žánry.