Interiér může vypadat jak chce, ale teprve doplňky se postarají o jeho doladění k dokonalosti. Každý si vybírá doplňky do interiéru podle svého vkusu a podle toho, aby na něj působily příjemně, V případě mnoha doplňků interiéru se zohledňuje i praktická stránka jejich použití. Mezi velmi populární prvek patří solné lampy. Jde o kus neživé přírody, která může zdobit prostory, kde žijete nebo pracujete. Solné lampy jsou vyrobené z himalájské soli, také známé svým zbarveném v tónech oranžové a růžové barvy. Jelikož je tento materiál lehce průsvitný, po rozsvícení lampa začne lampa vydávat slabé a příjemné světlo.

Je vhodné pro odpočinek, když si potřebují oči odpočinout od obrazovky nebo od ostrých světel. V přítomnosti solné lampy se skvěle relaxuje, zkuste si zacvičit jógu a mít kolem sebe jen solné lampy nebo solné svícny. Stejně krásně s nimi vytvoříte romantickou atmosféru při momentech s vaším protějškem. Tyto lampy mohou být prakticky v každé místnosti a krásné jsou i v koupelně. Udělejte si bylinkovou nebo éterickou lázeň, zhasněte ostrá světla a nechte svítit jen solnou lampu, je to božský relax.

Pro lepší klima

Věděli jste, že se z himalájské soli dělají solné jeskyně? V přírodě je zdravý vzduch se záporným nábojem, když se tento vzduch dostane do kontaktu s elektromagnetickým polem a znečištěním, dostane kladný náboj a následně už není na dýchání zdravý. Himalájská sůl dokáže vzduch ionizovat a vrátit mu zpět zdravý záporný náboj. Když je někde velká koncentrace himalájské soli, jako třeba v solných jeskyních, vytvoříte stejně zdravé prostředí, jako třeba u moře nebo na horách. Existuje nespočet doplňků z himalájské soli a solné svícny a lampy patří mezi nejoblíbenější. Můžete je snadno pořídit v eshopu Magieprirody.cz, kde se nabízí v přírodní podobě i v krásných opracovaných tvarech.